home

Shannon to taka słodka, śliczna dziewczyna, zegarki repliki i ma cudowne zmysłowe oblicze. (Nawet w przypadku dwójki dzieci nigdy nie zauważyłem, że wygląda coś znacznie mniej niż całkowicie miejsce razem i urocze). Jak tylko zadzwoniłem do niej, odpowiedziała i umówiła spotkanie twarzą w twarz w uroczej kawiarni. Zabrałem ze mną moją matronkę honorową Michelle i siedzieliśmy prawie dwie godziny, rozmawiając o kwiatach i różnych alternatywach. Michelle nawet miała czas, aby wydrukować wszystkie fotografie inspiracji kwiatów z mojej płyty ślubnej Pinterest, abyśmy mogli przekazać kopię do Shannon, aby pomóc w celach informacyjnych. (Poważnie, co by to robiłam bez tej dziewczyny!)

Moje ulubione kwiaty to dalie, więc wiedziałem, że naprawdę chcę ich na mój ślub. Szczególnie cieszyłem się, że są to kwiaty jesieni. Wiedziałem również, że chciałem włączyć oddech dziecka z trzech powodów: 1.) pasuje do tematu, dwa.) Jest niedroga, a 3.) wygląda tak dosyć. Rozmawialiśmy o rozwiązaniach bukietów ślubnych, wyjaśniłem, co chciałem na stoliki w tym samym czasie i myślę, że zostały przeprowadzone. Błędny! Panie, jesteś prawie na pewno mądrzejszy ode mnie, ale nie zapominaj, że po prostu trzeba mieć mnóstwo kwiatów. najlepsze zegarki repliki Kwiaty dla pana młodego, kwiaty na uroczystości, kwiaty dla uczestników honorowych (matek, babci, kupców, itd.). Szczęśliwie, Shannon miał wielki arkusz, który złamał każdą rzecz i postanowiliśmy natychmiast ustalić. Opuściłem spotkanie, czułem się tak konstruktywny, jak wyglądałyby moje kwiaty weselne, i zdając sobie sprawę, że Shannon będzie działać ciężko, aby mieć pewność, że będziemy mieli piękne kwiaty i że nie złamie banku. Nawet zaproponowała, żebym pożyczył piękny drewniany łuk, jaki mąż zbudował na ich ślub. Jak mówiłem, jest zdumiona.

Czytaj więcej ...

najlepsze zegarki repliki

Gdy tylko miałem pierścionek na palcu, wiedziałem Szczególnie tym, którzy chcieli zakończyć moje kwiaty weselne. Pan Orchard i ja jesteśmy wielkimi fanami korzystania z regionalnych przedsięwzięć, a to jest dodatkowy bonus w przypadku, gdy firma jest prowadzona przez ludzi dzisiaj wiemy! Kiedy po raz pierwszy przeprowadziłem się do Wirginii Zachodniej, byłam w środku mojego juniora szkoły wyższej. Nie znałem ani jednej duszy, jakbym po prostu przeszedł przez kraj z mojego domu. W Grandview, moja klasa wynosiła 181. W Morgantown było to mniej więcej 350. Byłem tak przytłoczony i tak podkreślony, po czym znikąd, zaraz po kilku dniach brania zmęczonej obecności w mojej nowej szkole, ci dwaj aniołowie z mojego Klasa angielskiego AP zaprosiła mnie na obiad z nimi po college'u. To było pierwsze zaproszenie, które miałem ukończyć Coś, biorąc pod uwagę fakt, że przeprowadziłem się, i byłem bardzo podekscytowany i zachwycony, że naprawdę czuję, że osoba lubi mnie wystarczająco, aby chcę się bawić, że naprawdę poszedłem do domu i płakałem łzami . To był początkowy okres, kiedy czułam się dobrze, że pewnego dnia Morgantown mogłaby być moim domem, i to zawdzięczam całkowitą czujność wobec życzliwości tych dziewczyn. To było 11 lat temu (o mój Boże, kiedy miałem tak stare!), A mimo to pamiętam to jak było wczoraj. Z pewnością jedna z nich to Shannon z SD Florals.


Najwyższej jakości repliki breitlingu
Iwc repliki szwajcarskiej
Jakość repliki rolex
Zegarki repliki