home


Dostępność nazw domen w Wielkiej Brytanii umożliwi ogromną gamę przedsiębiorstw powiązać swoje produkty lub usługi z marką w Londynie. Jedna domena w Londynie może być szczególnie korzystna dla firm, które nie mają siedziby w Londynie, ale głównie prowadzą działalność w stolicy i będą wielką szansą dla korporacji Kent.

Dzięki uprzejmości Według serwisu Dot London () jest kilka innych korzyści nowej domeny:

Wniosek zgłoszony przez firmę London & Partners w odniesieniu do TLD lub Top Level Domena. TDL jest ostatnią częścią każdego adresu internetowego i należą do dwóch kategorii, kodów krajów i generycznych kodów iwc replika . Kody krajów są zawsze dwiema literami, na przykład .fr lub .de, natomiast kody ogólne mogą mieć trzy znaki lub więcej, na przykład .com lub .org.

W zeszłym roku Internetowa Korporacja ds. Przydzielonych Nazw i Cyfr zdecydowała Aby umożliwić więcej niż istniejące już 22 ogólne TLD, umożliwiając miastom takim jak Londyn zgłosić się do swojej domeny osobistej. Londyn nie jest jedynym wielkim miastem, które wnioskuje o własną nazwę domeny. Uważa się, że New York, Paryż i Berlin również starały się o to, podczas gdy Sydney i Rzym wyraziły zainteresowanie tym.

Nowa kropka w Londynie będzie wspaniałą okazją dla organizacji, aby uzyskać odpowiedni, zaufany adres internetowy, który połączy ich markę z Londynem. Jednocześnie wzbogaci cyfrowy profil stolicy i zapewni miejsca pracy i fundusze, które będą dla całej Londynu korzystne.

, 2014
Opublikowany w:

Londyn wkrótce będzie miał własną nazwę domeny, co oznacza, że ​​organizacje mogą zarejestrować się w adresach internetowych kończących się w brytyjskich replikach z zegarkami i zegarkami z Londynu iwc. Liczne duże marki w Londynie lub firmy obecnie wskazują na zainteresowanie domeną w Londynie, w tym w Selfridges, Carnaby, zegarkach imitujących Iczym, Londynie Eye, Delfont Mackintosh i ExCel i jest prawdopodobne, że kilka mniejszych W Londynie i Londynie i we współpracy z agencją promocyjną w Londynie, wnioskowała o nazwę domeny w zeszłym roku, a umowa została podpisana z Internetową Korporacją ds. Przydzielonych Nazw i Numery na dziesięć lat licencji. Firma będzie obsługiwać domenę z London & Partners, Dot London Domains Ltd, a rejestracja ma się rozpocząć wiosną 2014 r., A domena będzie działać latem.

Dzięki uprzejmości

Według BBC (), burmistrz Londynu, Boris Johnson, uważa, że ​​nowa nazwa domeny będzie świetnym sposobem na organizację stowarzyszenia się z globalną marką w Londynie i może Również zwiększyć gospodarkę kapitału. "Przyjęcie sufitu w Londynie umożliwi organizacjom ściślej kojarzenie się z naszą silną marką na wielką skalę w mieście. Jest to również doskonała okazja do rozszerzenia obecności cyfrowej telewizji w Londynie, która z kolei będzie generować fundusze na inwestycje w miasto".


Najwyższej jakości repliki breitlingu
Iwc repliki szwajcarskiej
Jakość repliki rolex
Zegarki repliki