home


Jared Wray, dyrektor ds. Cloud computing firmy CenturyLink, powiedział, że firma chce wykupić stół pod względem znalezienia najbardziej skutecznego dostawcy usług cloudowych. Wray był dyrektorem generalnym trzeciego szczebla, dostawcy IaaS i dostawcy usług PaaS, CenturyLink, który zakupił w listopadzie. CenturyLink sam uzbrojeni był przez zakup w tym celu przez pewien czas rolex . Poza zakupem w zeszłym miesiącu, kupił on dostawcę centrum informacyjnego na 2,5 miliarda dolarów w 2014 r.

Według wszystkich wykonawców CenturyLink posiada centrum informacyjne i źródła dla zdecydowanie dużej chmury - od chmury Punkt widzenia, może mieć 16 centrów informacyjnych do końca roku i 56 centrów danych dla jego firmy, które zawierają usługi lokalizacyjne.

Nie ma wątpliwości, że rynek dużych chmur czasowych Znajduje się znacznie bardziej, u mnie, ekscytująca w królestwie publiczności w chmurze rolex watch replica , gdzie AWS istotnie posiadało miejsce na rynek do niedawna. Teraz Google i Microsoft wyprodukowały znaczące sztuki. VMware - kupujący i towarzyszący klient CenturyLink - wdrożył usługę vCloud Hybrid Services, która działa w ramach urządzeń CenturyLink. W świecie telekomunikacyjnym Verizon generuje duży nacisk z nowym

To naprawdę dziwne, że telefony, z całą ich znajomością sieci, nie zrobiły jeszcze lepiej w publicznej chmurze, ale teraz Wray Stwierdził, że CenturyLink zebrał zasoby, które potrzebuje, aby zrobić splash. "Telcos chce nie tylko zwinności, ale podstawowych zasobów do montażu na platformie. W przeszłości telefony były już silosami , powiedział.

Jedyny czynnik jest specyficzny: Cloud jest praktycznie niczym, jeśli nie jest płynny. Amazon jest trudny do załadowania do przedsiębiorstw, chociaż przedsiębiorstwa korporacyjne - IBM, HP, VMware, Microsoft - mają nadzieję, że stanie się z ich odpowiednimi chmurami. I firmy telekomunikacyjne, takie jak CenturyLink, znajdują się obecnie w mieszance.

Podobne badania i analizy z Gigaom Research:
Materiał materiałów subskrybenta < B> repliki rolex watch . Firma CenturyLink podejmuje Amazon Web Solutions w oparciu o ceny gazu (gasp) dzięki przyjaznym dla klienta porozumieniom dotyczącym poziomu usług, jak również innym perkuszniczym warstwom na szczycie, powiedział Andrew Higginbotham, wiceprezes CenturyLink Cloud.

Zazwyczaj jest to pogrubienie oświadczenia w świecie, dokładnie tam, gdzie Amazon zmniejszył ceny na poziomie podstawowym ponad 40 razy w ciągu ostatnich kilku lat i obecnie Google i Microsoft dopasowują lub przekraczają te cięcia.

CenturyLink, Jego korzenie telekomunikacyjne, mogłyby być w stanie Amazon-a-Amazon pod jednym kluczowym szacunkiem - obciążenie opłatami za stację roboczą CenturyLink w porównaniu do Amazonii. "Na pasmach będziemy o 50 procent mniej kosztowne w przypadku cen wychodzących niż AWS, ponieważ mamy sieć wychodzącą", powiedział Higginbotham (na zdjęciu powyżej).

Jedno z rzeczy, które CenturyLink niewątpliwie ma Starszy kupujący - Higginbotham stwierdził, że znajdzie się 1000 konsumentów korporacyjnych, korzystających z rozwiązań Savvis / CenturyLink, a pod koniec ostatniego roku CenturyLink uzyskał stopień 3 i jego zdolności IaaS, jest to "niesamowita trakcja" tej dziedzictwa. Biorąc pod uwagę fakt, że nabycie w listopadzie CenturyLink zwiększyło ponad dwukrotnie swoją zdolność chmury i ulepszone maszyny wirtualne pod kierownictwem o 70 procent, powiedział.


Najwyższej jakości repliki breitlingu
Iwc repliki szwajcarskiej
Jakość repliki rolex
Zegarki repliki